Mūsų istorija

Donata Kalvaitė

Elektroninės parduotuvės įkūrėja

Apie įkūrėją

Esu Donata Kalvaitė – e. parduotuvės „Kalvaitė.lt“ įkūrėja ir rankų darbo gintarinių papuošalų autorė. Mano vyras Kęstutis Kalvaitis, jo mama, seneliai ir aš atstovaujame trims gintaro meistrų kartoms, puoselėjančioms Baltijos gintarą jau 50 metų.

Istorijos pradžia

Nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio pradžios, kai seneliai pradėjo gaminti metalines žuvėdras, nešančias Baltijos gintaro gabalėlį, iki šių dienų praėjo bene pusšimtis kūrybinių, tobulėjimo ir naujų atradimų kupinų metų. Per šiuos ilgus metus buvo nuolat gilinamasi į unikalią gintaro istoriją ir dar neatskleistas jo paslaptis.

Apie gintarą

Gintaras – tai Lietuvos auksas, spinduliuojantis didelę šilumą ir teigiamą energiją bei turintis  tūkstančius skirtingų veidų. Kiekvienas gintaro gabalėlis turi unikalų ir savitą charakterį, todėl kuriant gintarinius papuošalus jis pats dažnai padiktuoja savo taisykles ir nukreipia papuošalus kuriantį autorių reikiama kryptimi.

Gintaras yra ypatingas akmuo, su kuriuo dirbant neturi būti jokių neigiamų minčių. Jis tarsi veidrodis atspindi autoriaus energiją ir emocijas. Kurdami gintarinius papuošalus, kuriuos pristatome savo parduotuvėje, stengiamės, kad visą kūrybinį procesą lydėtų šiltos ir geros mintys, tvirtai tikėdami, kad kiekvienas mūsų rankų darbo gaminys būtinai suras savo tikrąjį šeimininką.

Mūsų vizija ir tikslas

Kurdami juvelyrinius dirbinius iš gintaro visada stengėmės parodyti, kad jie gali būti modernūs ir labai prabangūs bei kartu pabrėžti jų neįkainojamą istorinę vertę – juk gintaras, kuriuo puošiamės, gali būti net 50 mln. metų amžiaus!

Ilgą laiką mūsų gintarinius gaminius buvo galima įsigyti tik parodose ir Los Andželo, Švedijos, Vokietijos, Italijos bei Danijos galerijose. Tačiau pagaliau nusprendėme, kad atėjo laikas su naujaisiais mūsų kuriamų gintarinių dirbinių šeimininkais susitikti akis į akį. Juk būtent Jūs esate tie, dėl kurių mes kasdien kuriame, stengiamės ir gilinamės į gintaro paslaptis!

Mums didelė garbė ir laimė turėti galimybę pasiūlyti Jums mūsų išskirtinio dizaino, originalius ir unikalius gintarinius papuošalus, kad jie jus puoštų ir džiugintų ne vienus metus.

Įkeliama…
  • Krepšelyje nėra produktų.