Prekių pristatymas

Užsakydami prekes el.parduotuvėje Kalvaite.lt, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą.

 • Pristatymas kurjerių tarnyba „Venipak“. Šis pristatymo būdas garantuoja prekių pristatymą „nuo durų iki durų“. Pristatymo kaina – 4.00 Eur. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatant prekes šiuo būdu, užsakymo metu būtina nurodyti teisingą telefono numerį, kad kurjeris galėtų be trukdžių su jumis susisiekti ir suderinti pristatymo laiką arba informuoti jus apie pristatymo laiką SMS žinute.
 • Pristatymas kurjerių tarnyba „LPEXPRESS“. Šis pristatymo būdas garantuoja prekių pristatymą „nuo durų iki durų“. Pristatymo kaina – 4.00 Eur. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatant prekes šiuo būdu, užsakymo metu būtina nurodyti teisingą telefono numerį, kad kurjeris galėtų be trukdžių su jumis susisiekti ir suderinti pristatymo laiką arba informuoti jus apie pristatymo laiką SMS žinute.
 • Pristatymas į „Omniva“ paštomatus. Pristatymo kaina – 2.50 Eur. Pristatymo trukmė 1-3 darbo dienos. Užsakymui pasiekus jūsų nurodytą terminalą, į užsakymo metu nurodytą telefono numerį gausite SMS žinutę su kodu paštomato durelėms atidaryti.
 • Pristatymas į „LPEXPRESS“ paštomatus. Pristatymo kaina – 2.50 Eur. Pristatymo trukmė 1-3 darbo dienos. Užsakymui pasiekus jūsų nurodytą terminalą, į užsakymo metu nurodytą telefono numerį gausite SMS žinutę su kodu paštomato durelėms atidaryti.

Siuntos atsiėmimo paštomate instrukcija

1. Gavę SMS žinutę / el. pašto pranešimą su siuntos atsiėmimo kodu, galite važiuoti pasiimti prekės.
2. Siuntų terminalo meniu paspauskite „Atsiimti siuntą“.
3. Įveskite atidarymo kodą, gautą SMS žinute/el.paštu.
4. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite savo siuntą.
5. Uždarykite dureles ir ekrane paspauskite „Toliau“.
6. Jei Jums reikalingas kvitas, galite jį atsispausdinti.
7. Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas, vėliau grąžinama siuntėjui. Nukreipti siuntą į kitą pristatymo vietą negalima.

 • Prekių pristatymas į užsienį (Lietuvos paštu). Pristatymo kaina į ES šalis – 9.90 Eur, ne į ES šalis – 12.90 Eur. Siuntas siunčiame registruotu pirmenybiniu laišku. Populiariausias užsienio šalis, tokias kaip Norvegija, Airija ar Anglija, siuntos pasiekia maždaug per 6-8 dienas.

Dovanų kuponai

Įsigijus Kalvaite.lt dovanų kuponą, patvirtinus ir apmokėjus užsakymą el.paštu gausite unikalų dovanų kortelės kodą. Gautą kodą galėsite panaudoti sekančiam apsipirkimui, kad išpirkti jo vertę.

DĖMESIO! Nuolaidų ir dovanų kuponai nėra sumuojami, tai negalioja šiuo metu aktyvioms nuolaidoms ar iš pardavimams.

Prekių grąžinimo taisyklės

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“. Pirkėjas, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.kalvaite.lt  turi teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti ar pasikeisti prekes.

Jei prekės, pagamintos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos (graviruotos/įspausti inicialai/nestandartinis dydis/nestandartinė spalva, logotipas ir pan. pagal užsakymą/pageidavimus), jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos (tokiu atveju pirkėjui negrąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai).

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenešiota, neištampyta, nepakitusios formos).
 • Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, šiais rekvizitais: Donata Kalvaitė, Grafų Tiškevičių g. 81-1 Kretinga, Kretingos r.sav. LT-97107, kontaktinis telefonas +370 676 63691 arba į bet kurį paštomatą esantį Kretingos mieste nurodant pardavėjo rekvizitus.
 • Prie grąžinamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija ar prekę norima keisti, ar grąžinti.
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Negrąžinamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/ paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai taip pat gamintos pagal individualius pateiktus išmatavimus).
 • Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 • Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 • Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 • Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Prekių keitimas

Prekės galima pakeisti jei netiko spalva, modelis ir pan. – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

 • Norint pakeisti įsigytą prekę el. parduotuvėje Kalvaite.lt pirmiausiai reiktų įsitikinti, kad ši prekė yra prekyboje, tuomet ją rezervuoti atsiunčiant visą informaciją el.paštu: info@kalvaite.lt
 • Atsiunčiant prekę atgal prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.
 • Pardavėjas turi teisę nesutikti pakeisti prekių, jei keičiamoji prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Nekeičiamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai taip pat gamintos pagal individualius pateiktus išmatavimus).
  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Iškilus klausimams prašome kreiptis: info@kalvaite.lt

Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.